• Köszönjük az adventi lelkinap lebonyolításában kapott sok segítséget és a finom vacsora megszervezését!
 • Segítséget szeretnénk kérni azon idősek felkutatásában, akik dec. 21/22-én szívesen fogadnának egy csapat gyermeket, szülőket vándorbetlehemezésre, Jézus születésének, örömének befogadására! Nem szükséges az otthonokba való beengedés! (A neveket, címeket a sekrestyében gyűjtjük!)
 • A héten szerdán és pénteken még lesz 6h15-kor a templomban adventi hajnali mise. A szentmisék után kaláccsal és meleg teával, kávéval várunk mindenkit a közösségi házban. Köszönjük mindazok segítségét, akik ennek előkészítésére feliratkoztak.
 • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádás lesz a kápolnában.
 • Csütörtökön 17h00-kor gitársuli lesz a közösségi házban.
 • Szombat délután 16h00-kor a gyerekekkel pásztorjátékot adunk elő a templomban. Mindenkit szeretettel várunk.
 • Szenteste 21h30-kor lesz “éjféli mise” a templomban. A szentmise elején rövid karácsonyi játékkal készülünk a kis-ifisekkel.
 • Karácsony ünnepén, amely ezúttal vasárnapra esik, vasárnapi miserend érvényesül. Reggel 8h00-kor a kápolnában, 9h30-kor pedig a templomban lesz szentmise.
 • Karácsony másnapján, 26-án hétfőn csak a templomban lesz szentmise, 9h30-kor.
 • Egyházközségeink ünnepi miserendjét a kitett táblázatban és a honlapon is meg lehet nézni.
 • Szent Erzsébet Karitász Csoportunk adományokat gyűjt a rászoruló családok és idősek megsegítésére. Várjuk a tartós-élelmiszer adományokat a templomba és a közösségi házba! Idén kifejezetten kész csomagokat (tartós élelmiszert: olaj, liszt, cukor stb.) várunk, a pénzbeli adomány most nem segítség. A gyűjtés december 19-éig tart.

Előre is köszönjük mindenkinek!

 • Aki idén még nem fizetett egyházi hozzájárulást, megteheti ezt még banki átutalással bankszámlaszámunkra (Verőcei Római Katolikus Plébánia: 11742094-20163154-00000000 OTP Bank) vagy a sekrestyében a szentmisék után.