• Hétfő este 18h30-tól Biblia-kört tartunk a közösségi házban.
  • Hétfőn és szerdán a megszokott időben lesz szentmise a kápolnában.
  • Kedden 9h00-tól baba-mama klub van a közösségi házban. Ez alkalommal vendég-előadó is lesz: “Mozgás és beszédfejlődés elmaradása, késése, kezelési lehetőségei” témakörben. Szeretettel várjuk a régi és új tagokat.
  • Szerda este 18h30-tól a szentségekre készülő felnőttekkel, katekumenekkel találkozunk a közösségi házban.
  • Csütörtökön 17h30-18h30 között szentségimádás lesz a kápolnában.
  • Szombaton (szeptember 30.) össznépi közös kirándulást tervezünk gyerek és ifjúsági csoportjaink számára. 8h30-kor lesz találkozó Verőcén a Vasútállomáson és a 8h40-es vonattal megyünk Zebegénybe. A kismarosiakkal 8h42-kor ugyan erre a vonatra szállunk fel. A menettérti jegyet mindenkinek egyénileg kellene megvennie. Zebegényből Törökmezőre sétálunk föl és egy körtúrával ugyan oda érünk vissza. Hazafelé a 15h02-kor Zebegényből induló vonattal 15h16-ra tervezünk visszaérni Kismarosra és 15h18-ra Verőcére. A kirándulásnak megfelelően öltözzünk, enni-innivalót hozzunk magunkkal.
  • Szombaton (szept. 30.) a márianosztrai pálosok szervezésében zarándoklat lesz a Toronyaljai Szent Mihály Pálos Kolostorhoz szentmisével. Részletek a plakáton.
  • Előre hirdetjük, hogy október 21-e, szombat estére a négy egyházközség számára közös találkozót szervezünk Verőcén a közösségi házban. A találkozó a püspök atya által meghirdetett lelki előkészület része, amellyel Egyházmegyénk alapításának 1000 éves évfordulójára és a felújítás alatt álló Székesegyház átadására, megszentelésére készülünk. A 18h00-20h00 között tervezett alkalmon imádság, dicsőítés, rövid lelki tanítás, beszélgetés, kötetlen együttlét és szeretetvendégség vár ránk. Nagy szeretettel hívjuk már előre is mind a négy egyházközség minden tagját, családokat és egyedülállókat, fiatalokat és időseket egyaránt, mind a részvételre, mind az előkészítésre.
  • Jó előre hirdetjük, hogy október 28. szombatra buszos zarándoklatot szervezünk Pálosszentkútra a pálos Mária kegyhelyre, ahol Temesvári Károly Benedek atya sírját is meglátogatjuk.
  • A verőcei Szent András scola új tagokat vár soraiba. Kottaolvasás nem feltétel, nincs sem alsó sem felső korhatár. Heti egy próba és évi kb. 5-6 szolgálat elfoglaltsággal jár. Jelentkezni Pallagi Juditnál lehet a verőcei fél 10-es mise után vagy a nyomtatott hirdetésekben feltüntetett telefonszámon: 06 20 931 20 65.