• Hétfőn és szerdán a szokásos időben, 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
 • Hétfőn 17h30-tól szentgyónásra van lehetőség Kismaroson a templomban.
 • Kedden az iskolai hittanórákon lesz a gyónási lehetőség az iskolában.
 • Szerda este 18h30-tól (!!)Verőcén a plébánián van gyóntatás. Segítség, ha a gyónásra a táblázatban feliratkozunk.
Verőce nagyböjti gyóntatás 2024.
 • Csütörtökön 17h30-tól lesz szentségimádás a kápolnában.
 • A nagyböjtben péntek délután 16h30-kor keresztutat imádkozunk a kálvárián.
 • Péntek délután 16h00-tól az elsőáldozásra készülőknek és szüleiknek (elég, ha az egyik szülő eljön) tartunk közös alkalmat a közösségi házban.
 • A Püspöki Konferencia felhívását követve Szent Erzsébet Karitászcsoportunk a nagyböjtben is tartósélelmiszer-gyűjtést hirdet azon családok, idősek, egyedülállók számára, akiknek szükségük van a támogatásra. Az adományokat a templomban és a kápolnában a szentmisék után gyűjtjük. Elsősorban élelmiszert várunk, a pénzbeli adomány most kevésbé segítség (kérjük, ha lehet, részesítsük előnyben a kifejezetten mennyiségi korlátos élelmiszereket). A gyűjtés március 24-éig tart.
 • Szombat délután 15h00-tól egyházközségünk időseinek szervezünk találkozót a fiatalokkal a közösségi házban. Szeretettel várjuk idősebb testvéreinket erre a közös programra, találkozóra, ahol a különböző nemzedékek jobban megismerhetik egymást. A karitaszcsoprt szervezésében, a fiatalok bevonásával szeretnénk együtt tölteni egy vidám délutánt – rövid zenés bevezetővel, játékkal majd agapéval.
 • Szombat este a kápolnai szentmisén valamint vasárnap a 8h00-as kismarosi szentmisén a betegek kenetében részesülhetnek idős vagy beteg testvéreink. A betegek kenete fölvétele előtt lehetőség szerint végezzük el szentgyónásunkat.
 • Előre hirdetjük hogy a nagyhéten, március 25-én, hétfőn 18h00-tól Verőcén a plébánián, március 26-án, kedden pedig 17h30-tól Kismaroson lesz gyóntatás.
 • Jó előre hirdetjük, hogy idén a napközis hittantábort július 29 és augusztus 2-a között tartjuk.
 • Szeretettel ajánljuk Pöltl Ákos családbiztonsági szakértő előadását 2024. március 19-én kedden 17:00 órai kezdettel, a Kismarosi Művelődési Házban a Tűzfal gyermekei – DIGITÁLIS ÖNVÉDELEM címmel Uzsaly Hujbert Anna gyermekpszichológus ajánlásával. Az előadás alatt gyermekmegőrzést is szerveztünk, belépő-díj nem lesz. Biztatunk mindenkit jöjjön el gyermekeink védelmében!
 • A Váci Egyházmegye határozatlan időre klinikai lelkigondozó munkatársat keres teljes munkaidőben. Munkavégzés helye: Váci Jávorszky Ödön Kórház. Olyan szakember jelentkezését várjuk, aki elkötelezett katolikus hitében, élő istenkapcsolata van. A jelentkezésnél előnyt jelent a felsőfokú lelkigondozói, mentálhigiénés végzettség. Érdeklődni a korhazlelkesz@vaciegyhazmegye.hu e-mail címen, vagy a 06 30 194-4717 telefonszámon lehet.