• Holnap az Eucharisztikus Kongresszust záró pápai szentmise miatt délelőtt csak a kápolnában lesz szentmise, reggel 8h00-kor. A 9h30-as szentmise helyett kivételesen este 18h00-kor lesz szentmise Verőcén a templomban.
  • Hétfőn és szerdán 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában. Elnézést kérek, hogy múlt szerdán elrontottam a szervezést, és így elmaradt a szentmise.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Az őszi előáldozásra készülők első plébániai alkalma szeptember 17-én, pénteken 16h00-kor lesz majd és októberben várható az elsőáldozás.
  • A kis-ifiseknek, 6-7-8. osztályosoknak péntek esténként 18h30-től lesz alkalma a közösségi házban. Most pénteken is találkozunk már.
  • Régebb óta terveztük és készülődtünk arra, hogy a 16. életévüket betöltött fiataljaink és az arra készülő katekumenek a bérmálás szentségében részesülhessenek. Ennek lehetséges időpontja a vírusjárvány miatt folyton tolódott. Mivel még nyár elején az idei őszi bérmálásra újra beadtam a püspökségen a kérelmet, a héten kaptam visszajelzést, hogy Zsolt püspök atya szeptember 26-án vasárnap délután 16h00-kor bérmálni jön hozzánk. A bérmálásra készülőkkel a héten szombaton este 18h00-kor, illetve vasárnap délután 16h30-kor találkozunk a közösségi házban. Imádkozzunk a 10 kismarosi, verőcei és kóspallagi fiatalunk és a felnőtt bérmálkozók készületéért!