Kedves Testvérek,

két lelki táplálékot küldök nagy szeretettel.

Az egyik már lehet, hogy más oldalról is eljutott, egy összeállítás a családban végzett imádsághoz…

A másik a szentírás olvasás, Szentírással való ima egy formájának a leírása. Ez is adaptálható egyéni vagy családi életre, mi a kispapokkal kb. 20 perces ilyen időt, “lectio divinát” szoktunk tartani egy-egy evangéliumi szakaszból. Ez is egy találkozás az Élő Jézussal, amikor az Oltáriszentséget nem tudjuk konkrétan csak lelkileg magunkhoz venni.

Holnap este 18h00-ra van tervezve egy közvetített elsőpéntekes mise (Kismarosról)

Szombat estére 17h00, pedig egy Virágvasárnap előesti közvetítés van tervben a Verőcei templomból.

Mindkét helyen szeretném megszentelni a barkákat és kiteszem a templom (sekrestye) elé, hogy ki-ki vihessen magának haza. (Mikor hazavittük mossunk kezet! :)!

Vasárnap 9h00-kor a nővérektől lesz élő közvetítés a youtube-on.

Aki elsőpéntekeken a nagykilencedet elkezdte, ne búsuljon, mert a lelki áldozás is érvényes, meg a teljes bánat felindítása.. szóval nem szakad meg a dolog!

Maradjunk meg, növekedjünk a szeretetben!

Imádsággal,

Áron atya