• Hétfőn és szerdán a megszokott időben lesz szentmise a kápolnában.
 • Kedden 9h00-tól baba-mama klub van a közösségi házban, régi és új tagokat szeretettel várunk.
 • Kedd délelőtt az iskolai hittanosoknak a hittanóra keretében szentgyónásra lesz lehetőségük.
 • Szerda este 18h30-tól az Egyháztanács tagjaival találkozunk a közösségi házban.
 • Csütörtökön 17h30-18h30 között szentségimádás lesz a kápolnában.
 • Csütörtök este egyházközségi karitász csoportunk tagjaival lesz megbeszélés 18h30-tól a közösségi házban.
 • Fontosnak tartjuk, hogy a hittanos gyerekeknek elsőáldozás után legyen plébániai közössége. Péntek délután 16h00-tól a tavalyi elsőáldozókat, most negyedikeseket (lehetnének nano-ifisek, csak már nem lehet követni :)), és velük egy időben, de külön alkalomra a most ötödikes “mikro-ifiseket” hívjuk a közösségi házba. A plébánián használható új helyiségeknek köszönhetően a két közösséggel párhuzamosan is tudunk foglalkozni! Az alkalmak kéthetente lesznek.
 • A kis-ifisek, most 8-9. osztályosok, közössége továbbra is péntek esténként 18h30-tól találkozik a közösségi házban.
 • Továbbra is szombat este 18h30-tól lesz az ifihittanosok, nagyobb gimnazisták és egyetemisták alkalma és kéthetente szombaton ugyanebben az időben a 6-7. osztályos korosztállyal (mini-ifisekkel) találkozunk.
 • A szentségekre készülő felnőttek számára kéthetente szerda esténként 18h30-tól lesz találkozó. Első alkalommal szeptember 27-én szerdán jövünk majd össze. A többi felnőtt csoportot (volt katekumenek, férfi-kör, női-kör, családosok közössége) is szeretnénk újra elindítani.
 • Az „XVII. Ars Sacra Fesztivál” keretén belül pénteken, szeptember 22-én délután 17 órakor a Dunakanyar vonósnégyes játszik a szokolyai református templomban. A koncert ingyenes. Mozart, Schubert és Saint-Saens művek hangzanak majd el.
 • Jó előre hirdetjük, hogy október 28. szombatra buszos zarándoklatot szervezünk Pálosszentkútra a pálos Mária kegyhelyre, ahol Temesvári Károly Benedek atya sírját is meglátogatjuk.
 • A verőcei Szent András scola új tagokat vár soraiba. Kottaolvasás nem feltétel, nincs sem alsó sem felső korhatár. Heti egy próba és évi kb. 5-6 szolgálat elfoglaltsággal jár. Jelentkezni Pallagi Juditnál lehet a verőcei fél 10-es mise után vagy a nyomtatott hirdetésekben feltüntetett telefonszámon: 06 20 931 20 65.