• Hálásan köszönünk az elmúlt heti napközis hittantáborunkhoz kapott minden háttérsegítséget és háttérimát!
  • A héten hétfőn és szerdán a megszokott időben, 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Csütörtökön szentségimádást tartunk 17h30-tól a kápolnában.
  • Pénteken Nagyboldogasszony ünnepének előestéjén 18h00-kor a templomban közösen ünnepeljük a szentmisét egyházmegyénk papnövendékeivel. A szentmise és az azt követő agapé alkalom arra, hogy a régi növendékeket újra lássuk, a tavalyiaktól elköszönjünk és az újonnan érkező öt új kispapot megismerhessük. Szeretettel várunk mindenkit erre az alkalomra. A szeretetvendégségre innivalóról gondoskodunk, sós vagy édes süteményt örömmel elfogadunk.
  • Szombaton, Nagyboldogasszony ünnepén, este 17h00-kor lesz szentmise a kápolnában. (A pénteki, előesti szentmisén való részvétel is érvényes ezen a parancsolt ünnepen.)