• Nagy öröm, hogy már lehet nyilvános istentiszteletet tartani. Kérjük azonban, hogy továbbra is fokozottan tartsuk be a védekezési intézkedéseket (maszk használat, távolság tartás, kézfertőtlenítés)! Azok számára, akik betegek, vagy biztonságosabbnak érzik, továbbra is közvetítünk vasárnap szentmisét 11h00-kor a ciszterci nővérektől. Kérjük, hogy vegyük figyelembe a távolságtartás miatt kijelölt, lezárt helyeket, és aki nem fér be a templomba, a szabadból, a kihangosításon keresztül vegyen részt!
  • Hétfőn és szerdán a megszokott időben, 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Péntekenként a húsvéti időben is folytatódik a kálvárián a közös imádság, csak a keresztút helyett, most az öröm útját fogjuk járni és így hordozzuk egyéni imaszándékainkat, illetve a templom melletti ima-gyűjtőben összegyűlt szándékokat. 16h30-kor találkozunk a lépcső aljánál.
  • Szombat este 17h00-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Jövő vasárnap 8h00-kor is szentmise lesz a kápolnában.