• A héten hétfőn és szerdán a megszokott időben, 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Szerdán az esti szentmise előtt 17h15-től szentgyónásra lesz lehetőség a kápolnában.
  • Csütörtökön este újra tartunk szentségimádást 17h30-tól (a szokásos időben) a kápolnában.
  • Pénteken 18h30-kor a közösségi házban, a plébániakertben a kis-ifiseknek lesz alkalma.
  • Szombaton 17h00-kor lesz előesti szentmise a kápolnában.
  • Vasárnap, Úrnapján, Krisztus Testének és Vérének ünnepén reggel 8h30-kor (!) lesz szentmise a templomban (kihangosítással a templom előtt). Idén kivételesen nem lesz körmenet, de a szentmise végén közösen imádkozunk az Oltáriszentség előtt és szentségi áldásban részesülhetünk.
  • Már sokan jelentkeztek az augusztus elején (aug. 3-7.) tartandó napközis hittantáborunkba. Bátorítjuk a szülőket, akik szeretnék, hogy gyermekük részt vegyen a táborban, mihamarabb küldjék el jelentkezésüket. A jelentkezési határidő június 21. Jelentkezési lapokat hátulról a kis asztalról is el lehet vinni, illetve az interneten a honlapunkon is megtalálhatók: https://www.veroceiplebania.hu/
  • Előre hirdetjük, hogy a magyarkúti Szent Alajos Kápolna búcsúi szentmiséjét június 21-én, vasárnap este 18h00-kor tartjuk.