Egyházközségi hirdetések, 2020. május 31.

• Pünkösdhétfőn, a Boldogságos Szűz Máriának, az Egyház Anyjának ünnepén 9h30-kor lesz szentmise a templomban.
  • A „kis-ifis” korosztálynak múlt péntekre hirdetett biciklis közösségi együttléte hétfő délután 14h30-tól lesz.
  • Szerda este 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában. A szentmise előtt 17h15-től szentgyónásra van lehetőség.
  • Csütörtökön van a Trianoni békediktátum 100. évfordulója. Sok harangozás, imádság és megemlékezés lesz ezen a napon. A Keresztény Értelmiségiek Szövetségének kezdeményezéséhez csatlakozva 16h30-kor 100 másodperc harangozással és imával emlékezünk. Verőcén, a kápolna melletti I. Világháborús emlékműnél a nemzeti összetartozás napján ökumenikus imádságra hívunk mindenkit 18h00-ra, majd 19h00-kor, az újabb harangozás alatt, otthoni imádsággal fejezhetjük ki összetartozásunkat, emlékezésünket. A délután folyamán, 16h00-tól, a Lósi völgyben is lesz egy megemlékezés és „Magyar kálvária” avatás, Bethlen Farkas és a Julianus Barát Alapítvány szervezésében.
  • Pénteken, a hónap elsőpéntekén most csak Kismaroson lesz szentmise, 17h45-kor.

• A vírus-járvány utáni átmeneti időszakban jövő a hétvégén a szentmisék rendje a következő:

Szombaton: előesti mise csak Verőcén a kápolnában lesz 17h00-kor

Vasárnap
    Kismaroson 8h00-kor és 9h30-kor is lesz szentmise
    Verőcén 9h30-kor
    A nővéreknél 11h00-kor tartunk szentmisét.