Verőcei Szent András templom stációk

Kedves Testvérek,

Véletlenül kihagytam a hirdetésekből, ezért most jelzem a következő közös imádságra szóló meghívást, lehetőséget:

Fel szeretnénk eleveníteni a keresztút járást a Templomunk alatti stációk mentén.

Bár a stációk felújításnak most a plébánia felújítása mellett nem tudunk rögtön nekilátni, szépen ki lettek takarítva, száraz virágok és kis mécsestartók kerültek a fülkékbe. Rendszeres imával élővé is szeretnénk tenni a Keresztút-járást.

Minden hónap első péntekjén 16.30-kor rövid, kb. 30 perces keresztutat járunk, különböző szándékokra.

A Halottak napja és Mindenszentek ünnepe kapcsán most kivételesen okt.30. ( pénteken) is gyújtanánk mécseseket és röviden imádkoznánk a a Templom lépcsők mentén. A mécsesek péntektől szombat éjjelig égnek. Mindenkit, aki szeretne bekapcsolódni, szeretettel várjuk okt. 30-án, majd minden hónap első péntekjén 16.30-kor. 

Szeretettel buzdítok minden imádkozni vágyót erre az közös, kültéri imára is, mindenképp ránk fér ezekben a betegséges időkben.

Imádsággal,
Áron atya