• Összefogással megújult a Magyarkút felé lévő útszéli kereszt korpusza. A felújított keresztet vasárnap (ma) délután 15h00-kor áldjuk meg ünnepélyesen. Hálásan köszönjük mindazoknak, akik a felújításban részt vettek.
  • Hétfőn és szerdán a megszokott időben, 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Pénteken 17h15-kor tudunk a kápolna elől fuvart biztosítani Kismarosra az esőpénteki szentmisére.
  • Hálásan köszönjük a plébánia felújításának folytatásához, a tető és a födém cseréjéhez kapott nagylelkű adományokat. Már több, mint 900 cserép jelképesen örökbe lett fogadva. Továbbra is nagy szeretettel fogadjuk az adományokat. Egy “cserepet” 1000,- forintért árulunk. A cserép-hozzájárulásokat a sekrestyében lehet odaadni, illetve akár átutalással is lehet fizetni. Ne hagyjuk abba az imádságot, Szent József közbenjárását is kérve, az építkezés jó kimeneteléért.
  • Előre hirdetjük, hogy jövő vasárnap, július 4-én a Szentszék javára péterfillér gyűjtés lesz.