• Hálásan köszönjük a Szentszék javára történt gyűjtésen, a péterfillére beérkezett adományokat.
  • Hálás köszönet mindazoknak, akik a temetői szemét kiválogatásában vállaltak segítséget szombat délelőtt.
  • Köszönjük a fűnyírást is a plébánia kertben és ugyancsak köszönjük az elmúlt heti Észak-Dunamenti régiós ifjúsági táborért felajánlott háttér imádságokat.
  • Hétfőn és szerdán a megszokott időben, 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Hálásan köszönjük a plébánia felújításának folytatásához, a tető és a födém cseréjéhez kapott nagylelkű adományokat. Már több, mint 1000 cserép jelképesen örökbe lett fogadva. Továbbra is nagy szeretettel fogadjuk az adományokat. Egy “cserepet” 1000,- forintért árulunk. A cserép-hozzájárulásokat a sekrestyében lehet odaadni, illetve akár átutalással is lehet fizetni. Ne hagyjuk abba az imádságot, Szent József közbenjárását is kérve, az építkezés jó kimeneteléért. Reméljük, hogy hamarosan tudjuk folytatni a felújítási munkálatokat.
  • Az elkövetkező két hétben a Verőcei Plébániai irodai szolgálat szünetel, telefonos ügyeletet tartunk: +36308940110
  • Jövő vasárnap reggel 8-kor igeliturgia lesz a kápolnában.