• Hétfőn kezdődik egyházközségeink napközis hittan-tábora, melyet a Verőcei Általános Iskolában tartunk. Kérjük a testvérek imádságát, hogy a táborban minden baj elkerüljön minket, a gyerekek közösséggé alakulhassanak és növekedhessenek Isten szeretetében.
  • Hétfőn este a szentmise kivételesen nem a kápolnában lesz, hanem 18h00-i kezdettel a csattogó-völgyi szent Jakab emlékhelynél. 17h00-tól egy busz várja az érdeklődőket a verőcei CBA parkolója mellől. A résztvevők 19h00-körül ugyanezzel a busszal vissza is tudnak jönni.
  • A héten szerdán délután 15h30-kor lesz szentmise a Verőcei Iskola udvarán a napközis tábor résztvevőivel együtt. Szerda este ezért a kápolnában nem lesz szentmise.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Pénteken az esti szentmise után 18h30-tól a Dunakanyar Szimfonikusok Vonós Zenekara ad koncertet, a Zenélő Dunakanyar sorozat keretében Kismaroson a templomban. A koncert ingyenes, mindenkit szeretettel várunk.