Egyházközségi hirdetések, 2020. február 16.

• Köszönjük az elmúlt héten a Házasság Hete programsorozat szervezésében, lebonyolításában végzett szolgálatokat és Isten áldását kérjük minden házaspárra.
  • Köszönjük a pénteki rorate jutalom program szervezésében kapott háttérsegítségeket is.
  • Ma (vasárnap) délután 16h00-kor egy uzsonna keretében szeretnénk köszönetet mondani az egyházközségben szolgálatokat vállaló testvéreinknek. Szeretettel hívjuk sekrestyéseinket, kántorunkat, a gitáros zenei szolgálatban résztvevő fiatalokat, a szkóla tagjait, a felolvasókat, a templomtakarítókat, a temetőben és a plébániakertben a fűnyírásban résztvevőket és mindenkit, aki szolgálatával a közösséget segíti. Központilag üdítővel és pogácsával készülünk, az uzsonnához szeretettel fogadunk süteményt.
  • Mivel Áron atya lelkigyakorlaton lesz, a hétfő esti szentmise és az azt követő biblia-kör kivételesen elmarad.
  • Kedd délelőtt a baba-mama klubnak van alkalma a közösségi házban.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Péntek délután 16h00-tól a mini-ifiseknek (4-5. osztályosoknak) lesz együttlét a közösségi házban.
  • Péntek este 18h30-tól a kis-ifis (6-7-8. osztályos) korosztálynak lesz alkalma a közösségi házban.
  • Szombat este egyházmegyénk Észak-Dunamenti ifjúsági régiójának lesz közös farsangja 18h00-tól a művelődési házban. A programra az interneten lehet jelentkezni. Minden fiatalt szeretettel várunk.
  • Előre hirdetjük, hogy jövő vasárnap, február 23-án a szentmiséken a katolikus iskolák javára lesz gyűjtés.