Egyházközségi hirdetések – Verőce, 2021. november 21.

• Ezen a vasárnapon a karitász javára van gyűjtés.
  • Hétfő este 18h30-tól Biblia-kör lesz a közösségi házban.
  • Hétfőn és szerdán a megszokott időben 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Péntek este a kis-ifiseknek, 6-7-8. osztályosoknak lesz alkalma 18h30-tól a közösségi házban.
  • Szombat délután a mini-ifiseknek, a 4-5. osztályosoknak tervezünk adventre készülődős alkalmat 15h00-tól a közösségi házban.
  • Kéthetente vasárnaponként a 9h30-as szentmise után ministráns foglalkozást tartunk a papnövendékek segítségével. Az alkalmakat kb. 20 percesre tervezzük. Szeretettel várjuk a ministrálni vágyó gyermekeket, főleg a fiúkat, 8 éves kortól.

2022. december