• Köszönjük a szerdai búcsúi szentmise szolgálatait és az azt követő szeretet-vendégségben kapott segítségeket!
  • Az adventi időszakban a kápolnában nincs hétköznap esti szentmise!
  • Szerdán és pénteken 6h15-kor a templomban tatjuk az adventi hajnali miséket. A szentmisék után kaláccsal és meleg teával, kávéval várunk mindenkit a közösségi házban. Köszönjük mindazok segítségét, akik ennek előkészítésére feliratkoztak.
  • Szerda este a szentségekre készülő felnőttekkel találkozunk a közösségi házban.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádás lesz a kápolnában.
  • Péntek délután 16h00-tól tavalyi elsőáldozókkal találkozunk a közösségi házban. Az alkalom 16h45-ig tart majd.
  • Pénteken 16h45-től pásztorjáték próbát tartunk azoknak a gyerekeknek, akik szívesen részt vesznek a december 24-e délutánra tervezett pásztorjátékban.
  • December 10-e, szombat délutánra, 15h00 és 18h00 között családi lelki-napot szervezünk a közösségi házba. A 17 órakor a templomban kezdődő szentmise után közös vacsorára hívjuk a megjelenteket.  A létszám miatt az alkalomra kérünk előzetes jelentkezést az alábbi linken, vagy a sekrestyében kitett papíron. https://forms.gle/wuCn3fxQniyxpQRC9 December 6-ig várjuk a jelentkezéseket. Kérjük, hogy a szervezés megkönnyítése érdekében ne feledkezzünk el feliratkozni!
  • Szombat este a kápolnában nem lesz szentmise!
  • Előre hirdetjük, hogy Verőcén december 13-án (kedden) este lesz adventi gyóntatás.
  • Aki idén még nem fizetett egyházi hozzájárulást, megteheti ezt még banki átutalással bankszámlaszámunkra (Verőcei Római Katolikus Plébánia: 11742094-20163154-00000000 OTP Bank) vagy a sekrestyében a szentmisék után.