• Vasárnap (ma) délután 15-17h00 között nagyböjti lelki-napot tartunk a templomban. A programba imádságos ráhangolódást, két rövid elmélkedést és szentségimádást tervezünk. A szentségimádás alatt szentgyónásra is lesz lehetőség. A délután folyamán szeretnénk gyermek-vigyázást szervezni a közösségi házban.
 • Hétfőn 16h00-tól ministráns-próbát tartunk a Szent Három nap liturgiájára. Kisebbeket és nagyobbakat szeretettel hívunk erre a komoly szolgálatra!
 • Hétfőn és szerdán 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
 • Hétfő este a bibliakör kivételesen elmarad.
 • Szerdán este a szentmise után még lesz gyónási lehetőség a kápolnában.
 • Nagycsütörtökön délelőtt 10h00-kor lesz a krizmaszetelő mise Vácon a piarista templomban.
 • Nagycsütörtökön 19h00-kor lesz a templomban az ünnepi szentmise az utolsó vacsora emlékére.
 • Nagycsütörtökön 22h00-kor lesz a kispapokkal közösen éjszakai keresztút a baptista imaház közeléből indulva.
 • Nagypénteken délután 15h00-kor lesz keresztút a kálvárián, amelynek vezetésére az egyházközség minden tagját szeretettel várjuk.
 • Nagypénteken ugyancsak 19h00-kor tartjuk Jézus szenvedésének ünneplését a templomban.
 • Nagyszombaton a szent sír őrzésére lehet feliratkozni.
 • Nagyszombat este, húsvét vigíliájának ünnepi liturgiáját 20h00-kor kezdjük a templom előtt tűzszenteléssel, a húsvéti gyertya megáldásával.
 • Húsvét vasárnap a megszokott miserend érvényesül.
 • Húsvét hétfőn 9h30-kor lesz szentmise a templomban.
 • Előre hirdetjük, hogy április 22-én, pénteken a verőcei óvoda lesz a házigazdája a Néphagyományőrző Óvodapedagógusok Egyesülete XXII. Tavaszi Szakmai találkozójának. Kb. 150-200 óvónő érkezik határon innen és túlról. Segítséget szeretnének kérni a vendéglátáshoz. Szeretettel várnak sütemény felajánlásokat, amit április 21-én csütörtökön lehet behozni az óvodába. A segítséget előre is hálás szívvel köszönik az óvoda dolgozói.
 • Kirándulós tavaszi találkozót hirdet az Észak-Dunamenti Nagyboldogasszony közösség minden 12. életévét betöltött fiatal részére. Gyülekező április 23-án reggel fél 9-től a verőcei plébánián, a program délután 16 órás szentmisével zárul. További részletek a közösség Facebook oldalán és a mente.hu oldalon találhatók.
 • Előre hirdetjük, hogy idén nyáron is tervezünk napközis hittantábort július 23-29-között, melyre az alsós gyerekeket és ötödikeseket résztvevőként 6-osztálytól fölfelé pedig segítőként várjuk a gyerekeket, fiatalokat. Hamarosan lesz jelentkezési lap is.
 • A plébánia épületének felújítására a 300-darabos kirakósból már 32 darab összejött. Egy kirakós darab 10 000 forintot ér, de ez több kisebb adományból is össze tevődhet. Továbbra is szeretettel várjuk a felajánlásokat.
 • Továbbra is kapható Bárth Dániel, Verőce reformkori életéről szóló könyve, melynek a megvételével szintén az építkezést támogatjuk.