• Köszönjük az adventi lelkinap lebonyolításában kapott sok segítséget és a finom vacsora megszervezését!
 • Hétfő este 18h30-kor Biblia-kört tartunk a plébánián.
 • A héten kedden 17h30-tól szentgyónásra lesz lehetőség a plébánián. A közösségi házban lehet várakozni és az elkészült új helyiségekben lesz a gyóntatás. A gyónásra előre is föl lehet iratkozni:

https://docs.google.com/document/d/1delaqjL9lqAkiGmvAny8-Z-RBc_Gqtv93M3OKaLeuLY/edit?usp=sharing

 • Szerdán és pénteken 6h15-kor a templomban tatjuk az adventi hajnali miséket. A szentmisék után kaláccsal és meleg teával, kávéval várunk mindenkit a közösségi házban. Köszönjük mindazok segítségét, akik ennek előkészítésére feliratkoztak.
 • Az adventi időszakban a kápolnában nincs hétköznap esti szentmise!
 • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádás lesz a kápolnában.
 • Péntek délután 16h45-től pásztorjáték próbát tartunk a közösségi házban.
 • Jövő vasárnap a 9h30-as szentmise, gitáros mise lesz.
 • Szent Erzsébet Karitász Csoportunk ismét adományokat gyűjt a rászoruló családok és idősek megsegítésére. Várjuk a tartós-élelmiszer adományokat a templomba és a közösségi házba! Idén kifejezetten kész csomagokat (tartós élelmiszert: olaj, liszt, cukor stb.) várunk, a pénzbeli adomány most nem segítség. A gyűjtés december 19-éig tart.
  Előre is köszönjük mindenkinek!
 • Aki idén még nem fizetett egyházi hozzájárulást, megteheti ezt még banki átutalással bankszámlaszámunkra (Verőcei Római Katolikus Plébánia: 11742094-20163154-00000000 OTP Bank) vagy a sekrestyében a szentmisék után.