• Hétfőn és Szerdán a megszokott időben, 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádás lesz a kápolnában.
  • A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia életvédő napot szervez. Ezen a napon, egyazon időben az ország összes egyházmegyéjében levetítik a Váratlan élet c. amerikai játékfilmet. A történet középpontjában az életvédelem áll, kendőzetlen valósággal mutatja be az abortuszt és annak következményeit, de Isten irgalmát is erősen sugallja. A vetítés időpontja egyházmegyénkben: 2022. június 24., péntek 18.00, Vác, Apor Vilmos Katolikus Főiskola, II. János Pál pápa terem. A belépés ingyenes! A filmet magyar szinkronnal vetítjük. A vetítést követően rövid kerekasztalbeszélgetést tervezünk.
  • Szombaton tartjuk a magyarkúti Gonzága Szent Alajos kápolna búcsúját, 18h00-kor kezdődő szentmise keretében. Június 25-e szombaton a kápolnában nem lesz szentmise!!!
  • Vasárnap a megszokott rend szerint lesznek a szentmisék.
  • Ugyancsak előre hirdetjük, hogy július 2-a szombaton egyházmegyei családtalálkozó lesz Veresegyházon, értékes programokkal. A családi napra még ma éjfélig lehet regisztrálni: https://www.csaladtalalkozo.hu/kapcsolat/.
  • A holnapi napon, június 20-án jár le a napközis hittantáborba jelentkezés lehetősége, azon túl nem tudunk jelentkezéseket fogadni.
  • Szeretettel hívjuk a fiatalokat, 12 éves kortól egyházmegyei régiónk, az Észak-Dunás nyári táborba, amelyet július 4-9-e között tartunk Nagymaroson. Regisztrálni az interneten lehet a mente.hu honlapon keresztül. A jelentkezési határidő ugyancsak június 19-e.
  • A Hit és Fény közösség idén nyáron is megtartja szokásos nyári táborát, amelyben értelmi sérültek és segítő barátaik töltenek el egy hetet a Bakonyban. Idén is várják önkéntes segítők jelentkezését a táboroztatásra, amely mindig maradandó élmény minden résztvevő számára. Akit érdekel ez a kaland, további infókért a plakáton látható telefonszámot hívja.