• Hétfőn és szerdán este 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.

  • Csütörtökön a megszokott időben 17h30-tól lesz a szentségimádás a kápolnában.

  • Csütörtök este 18h00-tól gitáriskola indul kétheti rendszerességgel az kis-ifis, ifis korosztály számára. Az alkalmak helyszíne a közösségi ház.

  • Péntek délután 16h00-17h30 között az elsőáldozásra készülő gyermekekkel találkozunk a közösségi házban.

  • Pénteken 18h30-tól a kis-fiseknek lesz alkalma a közösségi házban.

  • Jövő szombaton délelőtt 9h00-tól az Észak-Dunamenti Ifjúsági Régió fiataljainak lesz találkozója Dunakeszin. Jelentkezni ma, vasárnap estig lehet az interneten: https://forms.gle/AfLuhjXSKVzW5VAW9.

  • Szombaton, február 26-án, 18h00-i kezdettel Barokk hangverseny lesz a Sebastian Consort előadásában a templomban.

  • Előre hirdetjük, hogy jövő vasárnap a katolikus iskolák javára lesz gyűjtés.

  • Továbbra is szeretettel ajánljuk a testvéreknek Bárth Dániel történész könyvét a reformkori Verőcéről, az egykori plébános, Krizsány János írásainak tükrében. A könyvet 1000,-os áron kínáljuk és a befolyó összeget a plébánia épületének felújítására fordítjuk. A könyvek a sekrestyében megvásárolhatók.