• Hétfőn este 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Kedden délelőtt baba-mama klub van a plébánián.
  • Kedden este 18h00-tól a fiatal házasokkal találkozunk a közösségi házban.
  • Szerdán és pénteken 6h30-kor rorate, hajnali szentmisét tartunk. Utána egyszerű agapé, kalács, tea, kávé vár ránk. Köszönjük mindazoknak, akik az előkészítésben segítenek.

szentgyónási lehetőség a plébánián

Szerda este 18h00-20h00 között szentgyónásra van lehetőség a plébánián. Segítség ha előre föliratkozunk: ezt meg lehet tenni a képre kattintást követően az interneten, vagy a sekrestyében. Ketten fogunk gyóntatni, a közösségi teremben lehet majd várakozni.

  • Péntek délután 16h00-tól az elsőáldozásra készülő gyerekekkel, illetve a nano és mikro ifisekkel pásztorjáték próbát tartunk. Különösen is várjuk további fiúk jelentkezését pásztor szerepekre.

ADVENTI CSALÁDI NAP

December 16-én szombaton 10-16h között a Püspökvác Látogató Központban, Vácon a Galamb utcában adventi családi napot tartanak sok érdekes programmal. Szeretettel várják a családokat. Részletek a plakáton olvashatók.

  • Advent III., gaudete vasárnapján a Szent András Schola fog majd szolgálni a 9h30-as szentmisén.
  • A polgári év végéhez is közeledve szeretettel kérjük, hogy, aki még nem tette meg, rendezze egyházi hozzájárulását (régi nevén egyházadóját). A közösséghez tartozásnak és a szeretetnek fontos kifejeződése, hogy közösen hordozzuk anyagi terheinket.
  • Szent Erzsébet Karitász Csoportunk ismét adományokat gyűjt azon családok, idősek, egyedülállók számára, akiknek szükségük van a támogatásra. Várjuk a tartós-élelmiszer adományokat a templomba és a közösségi házba! Idén is kifejezetten kész csomagokat, tartós élelmiszert várunk, a pénzbeli adomány most kevésbé segítség (kérjük, ha lehet, részesítsük előnyben a kifejezetten mennyiségi korlátos élelmiszereket). A gyűjtés december 17-éig tart.