Kedves Testvérek,

szeretettel küldöm a hirdetéseket és a vasárnapi homiliát. 
Áldott, szép hetet, az Oltáriszentség Jézus közelségének örömében,
Áron a
  • Köszönjük az elsőáldozás ünnepéhez kapott háttérsegítségeket, és a fiatalok zenei szolgálatát.
  • Hétfő este kivételesen igeliturgia lesz a kápolnában.
  • Hétfő este Biblia-kör lesz a plébánián.
  • Kedden tanév végi gyónási lehetőség lesz a hittanos gyerekek számára az iskolában.
  • Szerda este a megszokott időben lesz szentmise a kápolnában.
  • Szerda este 18h30-tól a katekumenekkel, szentségekre készülő felnőttekkel találkozunk a plébánián.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Szombaton 17h00-i kezdéssel Szokolyán tartjuk ötödik ima-katekézis alkalmunkat. Mind a négy egyházközségből szeretettel várunk mindenkit, fiatalokat, időseket erre a családi délutánra, amely az idei egyházmegyei lelki készület utolsó alkalma. Az együttléten meglepetés-finomsággal és játékkal is készülünk a gyerekek és mindenki számára. Aki nem felejti el, hozzon magával poharat, amiből majd ihat – így is hozzájárulva az ökológiai lábnyom csökkentéséhez.
  • A kedves Testvérek nagylelkűségén fölbuzdulva bátorkodunk újabb adományokat kérni. Miután a múlkori tűzkár támogatására hihetetlenül sok adomány érkezett, és a bajba jutott család részben ennek köszönhetően újra beköltöztetett a házba – most három másik, egyházközségünkhöz tartozó család számára kérnénk segítséget. Mindhárom családnak a háza nagyon rossz állapotban van: ázás, penészedés miatt, ill. a tetők, nyílászárók is javításra szorulnak. Önerőből sajnos nem tudják finanszírozni ezt, ezért kérjük a Testvérek további nagylelkű segítségét. A plébánia bankszámlájára (közlemény: „lakásfelújításra”) és a templomban hátul kitett dobozba érkező adományokat a karitászcsoport közvetítésével építőanyagra és munkadíjra fogjuk költeni.