Keves Testvérek,
Nagy szeretettel küldöm a hirdetéseket és a vasárnapi homiliát.
Imádkozzunk a békéért és tegyük meg érte a magunk részét, hogy bennünk és körülöttünk az legyen!
Áldott, szép hetet,
Áron a

  • Hétfő este 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Hétfőn 18h30-tól Biblia-kört tartunk a közösségi házban.
  • A héten szerdán hamvazószerdával elkezdődik a nagyböjti szent időszak. Ne felejtsük el, hogy hamvazószerda szigorú böjti nap. Este 17h45-kor lesz hamvazás és szentmise a kápolnában. Aki hétköznap nem tud eljönni, a szombati és vasárnapi szentmiséken is részesülhet a hamvazás szentelményében.
  • Csütörtökön 17h30-tól lesz a szentségimádás a kápolnában. A Szentségimádást különösképpen is a háborús konfliktus rendeződéséért, a békéért, és a háborúban szenvedőkért ajánljuk föl. Külön szeretettel hívunk mindenkit erre a közös imádságra!
  • Nagyböjt péntekein keresztutat imádkozunk. Most, a hónap elsőpéntekén a kismarosi szentmise után imádkozzuk a keresztutat, közösen a kismarosiakkal. Akinek segítség, 17h15-kor van fuvar a kápolnától.
  • Pénteken 18h30-tól a kis-fiseknek lesz alkalma a közösségi házban.
  • Szombat délután 15h00-tól a mini-ifiseknek 4-5. osztályos gyerekeknek tartunk plébániai alkalmat a közösségi házban.
  • A Református Óvodával együttműködve egyházközségi karitász csoportunk tartós élelmiszert szeretne eljuttatni az ukrajnai harcok elől menekülőknek. Szeretettel fogadunk tartós élelmiszereket, vény nélkül kapható felső légúti megbetegedésre való gyógyszereket, pelenkát, plédeket, hálózsákot, törölközőket, higiéniás termékeket, tisztító és fertőtlenítő szereket, fogkefét, fogkrémet. A pénzbeli adományokból további tartós élelmiszereket vásárolunk. Az összegyűjtött adományokat pénteken szállítaná el egy önkéntes Zápszonyba, egy határ melletti településre, ahol már péntek óta fogadnak be menekülteket. Az adományokat csütörtökig tudjuk fogadni, és az iskolában gyűjtjük. Takács Istvánt keressék, neki lehet odaadni a csomagokat.
  • A ferencesek által összeállított nagyböjti készületi lap hátulról elvihető. Szeretettel ajánljuk mindenkinek.