• A vasárnapi perselyadományokat a karitász javára ajánljuk föl.
 • Most vasárnap a fél 10-es mise után szeretettel várjuk mindazokat a gyerekeket (1-5. osztályos korosztályt), akik szívesen szerepelnének a karácsony délutáni  betlehemes játékban! Külön szeretettel hívjuk erre az idén elsőáldozásra készülőket. A próbák péntekenként 16:00-17:30-ig, vasárnaponként a fél 10-es mise után kb. 12:00-ig lesznek!
 • Most vasárnap a fél 10-es mise után várjuk mindazok jelentkezését is (kicsit szabadabban, korosztálytól függetlenül, gyerekeket, felnőtteket egyaránt), akik szívesen részt vennének Vándorbetlehemezésben. A tavalyi évhez hasonlóan időseket, egyedülállókat szeretnénk meglátogatni, megörvendeztetni! A falut előreláthatólag december 21-22-23-án járnánk. Örülünk minden címnek, elérhetőségnek, ha valaki ismer idős, egyedülálló embert, aki szívesen fogadna betlehemezőket! Címeket várjuk:  Fodor Ildi: fodorildi0812@gmail.com címen.
 • Most vasárnap délután 15h00-kor imaóra lesz a kápolnában.
 • Hétfőn, 17h30-tól Hegedűs Mihály, közéleti személyiség tart előadást, beszélgetést közösségépítéssel kapcsolatos kérdésekről, lehetőségekről a közösségi házban. Mindenkit szeretettel várunk! Ezen a napon az esti szentmise kivételesen 16h45-kor kezdődik a kápolnában. A Bibliakör kivételesen elmarad.
 • Kedden 9h00-tól Baba-mama klub lesz a közösségi házban.
 • Kedden este 17h30-tól az elsőáldozók szüleivel találkozunk a közösségi házban.
 • Szerdán a szokásos időben, 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
 • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádást tartunk a kápolnában.
 • Péntek délután 16h00-tól pásztorjátékpróba lesz a közösségi házban, este 18h30-tól a kis-ifisekkel (6-7-8. osztályos korosztállyal) találkozunk.
 • Szombaton, november 30-án délután 16h30-tól közös adventikoszorú-kötésre hívjuk az elsőáldozásra készülőket, tavalyi elsőáldozókat, gyerekeket, fiatalokat, családokat, idősebbeket. Alapanyagokról gondoskodunk (ezekhez hozzájárulást, 800 forint/ koszorú, a helyszínen elfogadunk), aki teheti ragasztópisztolyt és zöldet hozzon magával. Az esti szentmise előtt megáldjuk majd az elkészült koszorúkat.
 • A szombati napra, templomunk búcsúnapjára egész napos szentségimádást is tervezünk délelőtt 10h00 és 17h00 között. Aki szívesen bekapcsolódik egy félórára, kérjük, iratkozzék fel a kitett lapra.
 • Szombaton, Szent András napján, szentmisében ünnepeljük templomunk búcsúját, mely egyben Temesvári Benedek atya aranymiséje is lesz. A szombati szentmise 18h00-kor a templomban A kápolnában nem lesz előesti szentmise! A liturgia után szeretetvendégséget tartunk a közösségi házban, zsíroskenyérrel, pogácsával, forralt borral készülünk.