Egyházközségi hirdetések – Verőce, 2022. január 16.

• A héten van az ökumenikus imanyolcad. Szeretettel hívjuk a testvéreket, hogy amennyiben tehetik, személyes részvétellel, vagy imádságban kapcsolódjanak bele a keresztények egységének ima-hetébe.
  • Hétfőn este a megszokott időben 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Hétfő este az ökumenikus imahétre való tekintettel a bibliakör kivételesen elmarad.
  • Kedden este 18h00-kor a Baptista templomban lesz ökumenikus imádság, Böttger Antal református lelkész hirdet majd igét.
  • Szerdán este kivételesen 17h00-kor lesz szentmise a kápolnában, majd 18h00-tól nálunk, a kápolnában lesz az ökumenikus imaalkalom, melyen Pomázi Barnabás, baptista lelkész lesz az igehirdető.
  • Csütörtökön kivételesen 16h30-tól lesz a szentségimádás a kápolnában.
  • Csötörtök este 18h00-kor a református templomban lesz ökumenikus imádság, amelyen Áron atya lesz az igehirdető.
  • Péntek este, a megszokott időben a kis-ifiseknek van alkalma a közösségi házban.
  • Szombaton délután 15h00-16h30 között a mini-ifisekkel, volt elsőáldozókkal (4-5. osztályosokkal) találkozunk Verőcén a közösségi házban.
  • Szeretettel ajánljuk a testvéreknek Bárth Dániel történész könyvét a reformkori Verőcéről, az egykori plébános, Krizsány János írásainak tükrében. A könyvet 1000,-os áron kínáljuk és a befolyó összeget, a szerző felajánlásának köszönhetően a plébánia épületének felújítására fordítjuk. A könyvek a sekrestyében megvásárolhatók.
  • Áron atya műtétét sajnos elhalasztották, de hálásan köszönjük az imádságot, amely mindig jól jön.

2022. május