• Hétfő eset bibliakört tartunk a közösségi házban.
  • Hétfőn és szerdán este 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában. A szerdai szentmisén, Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepén gyertyát is szentelünk.
  • Csütörtökön a megszokott időben 17h30-tól lesz a szentségimádás a kápolnában.
  • Elsőpénteken este Kismaroson lesz szentmise. 17h15-kor igyekszünk fuvart szervezni a kápolna elé.
  • Péntek este, a megszokott időben 18h30-tól a kis-ifiseknek van alkalma a közösségi házban.
  • Szombat délután 15h00-tól a mini-ifiseknek tervezünk alkalmat a közösségi házban.
  • Szeretettel ajánljuk a testvéreknek Bárth Dániel történész könyvét a reformkori Verőcéről, az egykori plébános, Krizsány János írásainak tükrében. A könyvet 1000,-os áron kínáljuk és a befolyó összeget, a szerző felajánlásának köszönhetően a plébánia épületének felújítására fordítjuk. A könyvek a sekrestyében megvásárolhatók.
  • A héten lesz Szent Balázs püspök és vértanú emléknapja. Jövő vasárnap a szentmisék után lehet majd balázs-áldásban részesülni.