• Október hónapban a szentmisék előtt fél órával közösen imádkozzuk a rózsafüzért. Világunknak e békétlen és zűrzavaros napjaiban külön szeretettel hívunk mindenkit erre az imádságra.
  • Hétfőn és Szerdán a megszokott időben lesz szentmise a kápolnában.
  • Hétfő este 18h30-tól Biblia-kört tartunk a közösségi házban.
  • Kedden délelőtt 9h00-tól baba-mama klub van a közösségi házban.
  • A héten kedden a verőcei iskolában gyónási lehetőség lesz az iskolai hittanosoknak a hittanórán. Aki gyónni szeretne, érdemes előre készülnie!
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádás lesz a kápolnában.
  • Pénteken 16h00-kor az elsőáldozásra készülő gyerekekkel találkozunk a közösségi házban.
  • Jövő vasárnap, október 23-án a missziók javára lesz gyűjtés.
  • Népszámlálás zajlik Magyarországon. Ez fontos esemény nem csak Magyarország, de a magyar katolikusok életében is, ezért arra buzdítunk minden katolikust, hogy a népszámlálás alkalmával vallja meg a római vagy görög katolikus valláshoz tartozását.
  • A drasztikusan megemelkedett energiaárak miatt spórolásra és a villany, valamint a fűtés figyelmes használatára hívjuk a testvéreket. A templomot nem fogjuk fűteni. A közösségi házban a hőmérsékletet automatikus szabályozással beállítottuk. Kérjük fölöslegesen ne állítsa át senki a termosztátot. Köszönjük a testvérek megértését, és kérjük, aki teheti a perselyadományában, vagy önkéntes hozzájárulásában számoljon azzal, hogy a közösség kiadásai is megnövekedtek ezen a téren.
  • Előre hirdetjük, hogy október 29-én Ifjúsági Találkozót tart az Észak-Dunamenti Nagyboldogasszony Közösség a Sződligeti plébánián. Szeretettel hívjuk a találkozóra a gyerekeket, fiatalokat 12 éves kortól. A program reggel 9 órakor kezdődik, és a 18 órási szentmisével zárul. Részletek a közösség facebook oldalán és a mente.hu oldalon.