• Hálásan köszönjük a plébánia és a templom körül és a temetőben végzett fűnyírást a fűkasza-csapatnak! Ugyancsak hálásan köszönjük Grauszmann Gyurinak, Fülöp Balázsnak, Schupi Zsoltinak, Behovsics Antinak, Nagy Miklósnak, a Vehull Kft.-nek és mindenkinek, aki a templom feljárat újra betonozásánál nagylelkűen segített!
  • Hétfőn a megszokott rend szerint lesz a havi engesztelő zarándoklat Márianosztrára.
  • Hétfőn és szerdán 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Csütörtökön 17h30-tól lesz szentségimádás a kápolnában.
  • Pénteken 16h00-tól az elsőáldozásra készülő gyerekekkel találkozunk a közösségi házban.
  • Szombat este a megszokott időben 17h00-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Előre hirdetjük, hogy április 27-én szombat este tartjuk a 4. ima-katekézis alkalmat. A négy egyházközséggel közös lelki készületi alkalom helyszíne ezúttal Kóspallagon lesz. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk!
  • Jó előre hirdetjük, hogy idén a napközis hittantábort július 29 és augusztus 2-a között tartjuk.