• Október hónapban a szentmisék előtt fél órával közösen imádkozzuk a rózsafüzért. Világunknak e békétlen és zűrzavaros napjaiban külön szeretettel hívunk mindenkit erre az imádságra.
  • Hétfőn és Szerdán a megszokott időben lesz szentmise a kápolnában.
  • Hétfő este 18h30-tól újra Biblia-kört tartunk a közösségi házban. Szeretettel hívunk mindenkit a Szentírás közös olvasására.
  • Kedden délelőtt 9h00-tól baba-mama klub van a közösségi házban. Az alkalmon most szentgyónásra is lesz lehetőség.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádás lesz a kápolnában.
  • Pénteken 16h00-kor lesz az elsőáldozásra készülő gyerekek első plébániai alkalma a közösségi házban.
  • Szombaton közös kirándulásra hívjuk az elsőáldozásra készülő gyerekeket, a volt elsőáldozókat, mini-ifiseket, és a kis és nagy ifiseket segítőként. 9h30-kor találkozunk a verőcei templom előtt és 15h08-ra érkezünk vissza a királyréti kisvasúttal Kismarosra. A túra célállomása Szokolya, ahol a templom mellett költjük majd el szendvics-ebédünket, majd a sportpályán tervezünk métázni, focizni. A kisvasúttal megteendő visszaút miatt kérünk visszajelzést azoktól, akikre számíthatunk!
  • Előre hirdetjük, hogy október 1-je és november 28-a között népszámlálás zajlik Magyarországon. A népszámlálás nagyon fontos esemény nem csak Magyarország, de a magyar katolikusok életében is, ezért arra buzdítunk minden katolikust, hogy a népszámlálás alkalmával vallja meg a római vagy görög katolikus valláshoz tartozását.