• Hétfőn és szerdán este a megszokott időben 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Csütörtökön 17h30-tól lesz szentségimádás a kápolnában.
  • Péntek este a kis-ifiseknek lesz alkalma 18h30-tól a közösségi házban.
  • A tervek szerint jövő vasárnap a 9h30-as szentmise, gitáros mise lesz.
  • Szeretettel ajánljuk a testvéreknek Bárth Dániel történész könyvét a reformkori Verőcéről, az egykori plébános, Krizsány János írásainak tükrében. A könyvet 1000,-os áron kínáljuk és a befolyó összeget, a szerző felajánlásának köszönhetően a plébánia épületének felújítására fordítjuk. A könyvek a sekrestyében megvásárolhatók.
  • Jövő hétvégén Áron atya kórházban lesz: a két évvel ezelőtt kerékpáros baleset után a rögzítő fémet veszik ki a lábszárából. A helyettesítések el vannak rendezve. Előre köszönjük a testvérek türelmét és kérjük az imádságot, hogy minden rendben legyen, és mihamarabb folytathassa a szolgálatot.