• Hétfőn és szerdán a megszokott időben lesz a szentmise a kápolnában.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádás lesz a kápolnában.
  • A hétvégén ugyancsak a megszokott rend szerint lesznek a szentmisék.
  • Vasárnap, szeptember 11-én 9h30-kor tartjuk a tanév-nyitó, Szentlélek-hívó, Veni Sancte szentmisét. Erre a gitáros szentmisére külön szeretettel hívjuk a gyerekeket, tanárokat, családokat.
  • Szeptember 10-11-én tartják a Vác-Hétkápolnai búcsút. Szombaton a programok délután 17-tól kezdődnek és éjféli szentmisével zárulnak. Vasárnap 9h00-kor ünnepi körmenet indul a Székesegyháztól, 10h00-kor megyés püspök atya celebrál szentmisét. Részletes program a hetkapolna.hu/bucsu címen olvasható.
  • Szeretettel hívjuk a kisgyermekes anyukákat baba-mama klubra. Az első alkalom szeptember 13-án, kedden reggel 9-órától lesz a közösségi házban. Azokat az édesanyákat is várjuk, akiknek gyermeke időközben óvodás korú lett, de szívesen jönnek ezekre az alkalmakra.
  • A többi közösségi alkalom is fokozatosan újraindul a hónap folyamán a különböző korosztályú gyerekeknek, fiataloknak és újra indulnak felnőtt csoportjaink is. Ezek kezdésének időpontjai még alakulóban vannak, igyekszünk hamarosan közzétenni őket.
  • Szeretettel várjuk azok jelentkezését, akik felnőttként szeretnének a keresztség szentségében részesülni, elsőáldozáshoz járulni, bérmálkozni, vagy újrakezdőként hitünk alapjaival ismerkedni. Az első alkalommal szeptember 14-én, szerdán este 18h30-tól találkozunk a közösségi házban.
  • Templomunk Szent András scolája szeretettel hív soraiba új tagokat. Korhatár nincs, zenei előképzettség nem szükséges. Érdeklődni lehet Pallagi Juditnál a vasárnapi mise után vagy a hírlevélben olvasható telefonszámon: 06 20 931 20 65.