• Május hónapban a lorettói litániát imádkozzuk a hétköznapi szentmisék után.
  • Hétfőn és szerdán a megszokott időpontban, 17h45-kor lesz a kápolnában szentmise.
  • Szerda este 18h30-tól a szentségekre készülő felnőttekkel találkozunk a közösségi házban.
  • Csütörtökön 17h30-18h30 között szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Péntek délután 16h00-tól az elsőáldozásra készülőknek lesz alkalma a közösségi házban.
  • Szombaton este a szentmise után 18h00-tól egy órás Szentlélek-váró virrasztást, szentségmiádást tartunk a kápolnában.
  • Pünkösd vasárnap a 9h30-as szentmise gitáros mise lesz.
  • Szeretettel buzdítjuk a testvéreket, hogy amennyiben szeretnének jönni, ne felejtsenek el feliratkozni a június 3-ára tervezett egyházközségi buszos kirándulásra. A Győrbe, Apor Vilmos vértanúságának helyére tervezett, négy egyházközséggel közös zarándoklatra a sekrestyében és az interneten is lehet jelentkezni május 28-ig, 3000 forint / fő előleg befizetésével:  https://forms.gle/tLvGc5G1xcZ4aWfP8. Internetes jelentkezés esetén, a Verőcei Egyházközség számlájára kérjük az előleg utalását: 11742094-20163154-00000000. Közleménybe a név és “adomány” szó beírását kérjük.
  • Elindult a jelentkezés az idei napközis hittantáborba, melyet július 24-28-a között tartunk. Az jelentkezési információk a hátul kitett lapokon és az interneten is olvashatók.  A jelentkezés az alábbi űrlapon történik: https://forms.gle/KiYBVcvBZbyZfReo8