• Hálásan köszönjük az Úrnapi körmenettel kapcsolatos szolgálatokat, hogy közösen ünnepelhettük Jézus valóságos jelenlétét közöttünk!
  • Ma (vasárnap) estig lehet még jelentkezni a napközis hittantáborba: a jelentkezési információk a hátul kitett lapokon és az interneten is olvashatók. A jelentkezés az alábbi űrlapon történik: https://forms.gle/KiYBVcvBZbyZfReo8
  • Hétfőn és szerdán a megszokott időben lesz szentmise a kápolnában. A szerdai esti szentmisén egy hittantáboros közösséget fogadunk be, a mise gitáros szentmise lesz.
  • Csütörtökön 17h30-18h30 között szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Szombat este 17h00-kor lesz Urbán Gábor újmiséje a templomban. Ezért a szombat esti szentmise újra a templomban lesz. Aki a feljutásban segítséget kér, kérjük jelezze! Az újmise után szeretetvendégséget, kötetlen egyházközségi együttlétet tervezünk. A szeretetvendégségre süteményt szeretettel fogadunk. Gábort, aki az év folyamán közöttünk szolgált, szentelése alkalmából szeretnénk miseruhával megajándékozni. Aki szívesen felajánl adományt erre az ajándékra, a sekrestyében tudja megtenni.
  • Előre hirdetjük, hogy a magyarkúti Szent Alajos kápolna búcsúját július 1-jén, szombat este 18 órára tervezzük.