• Október hónapban a hétköznapi szentmisék előtt fél órával a rózsafűzért imádkozzuk közösen.
  • Hétfőn és szerdán a megszokott időben lesz szentmise a kápolnában.
  • Kedden 9h00-tól baba-mama klub van a közösségi házban.
  • Csütörtökön 17h30-18h30 között szentségimádás lesz a kápolnában.
  • Pénteken 16h00-tól a tavalyi és tavaly előtti elsőáldozókat, a nano és mikro ifiseket várjuk szeretettel a közösségi házban.
  • Előre hirdetjük, hogy október 21-e, szombat estére a négy egyházközség számára közös találkozót szervezünk Verőcén a közösségi házban. A találkozó a püspök atya által meghirdetett lelki előkészület része, amellyel Egyházmegyénk alapításának 1000 éves évfordulójára és a felújítás alatt álló Székesegyház átadására, megszentelésére készülünk. A 18h00-20h00 között tervezett alkalmon imádság, dicsőítés, rövid lelki tanítás, beszélgetés, kötetlen együttlét és szeretetvendégség vár ránk. Nagy szeretettel hívjuk már előre is mind a négy egyházközség minden tagját, családokat és egyedülállókat, fiatalokat és időseket egyaránt, mind a részvételre, mind az előkészítésre.
  • Október 28. szombatra buszos zarándoklatot szervezünk Pálosszentkútra a pálos Mária kegyhelyre, ahol Temesvári Károly Benedek atya sírját is meglátogatjuk. Kérjük, hogy a mise után a sekrestyében jelentkezzen, aki szándékozik jönni erre a zarándoklatra kb. 7.000-10.000 Ft útiköltséggel számolva. A jelentkezők létszáma határozza meg, hogy egy busz elég lesz-e, és hogy egy főre mennyi költség jut a buszbérlésből. A jelentkezők száma alapján kalkulált előleg befizetése véglegesíti a jelentkezést. Befizetni a következő héten a sekrestyében lehet.
  • A verőcei Szent András scola új tagokat vár soraiba. Kottaolvasás nem feltétel, nincs sem alsó sem felső korhatár. Heti egy próba és évi kb. 5-6 szolgálat elfoglaltsággal jár. Jelentkezni Pallagi Juditnál lehet a verőcei fél 10-es mise után vagy a nyomtatott hirdetésekben feltüntetett telefonszámon: 06 20 931 20 65.