• Köszönjük a Szabó Gábor atya újmiséjét követő szeretetvendégség előkészítését, háttérszolgálatát és a sütemény felajánlásokat!
  • Május hónapban a hétköznapi szentmisék után a loretói litániát imádkozzuk.
  • Hétfőn, május 13-án a szokásos rend szerint lesz a márianosztrai engesztelő zarándoklat.
  • Hétfőn és szerdán 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Kedden este 18h00-tól a fiatal házasok csoportjának lesz alkalma a közösségi házban.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Pénteken 16h00-tól az elsőáldozásra készülő gyerekekkel találkozunk a közösségi házban.
  • Szombaton Pünkösdi Ifjúsági Szentségimádás lesz Vácon a Fehérek Templomában 18-tól 21 óráig az Észak-Dunamenti Nagyboldogasszony Közösség szervezésében. A dicsőítő szentségimádás alatt szentgyónásra is lesz lehetőség. Szeretettel várunk minden fiatalt!
  • A kedves Testvérek nagylelkűségén fölbuzdulva bátorkodunk újabb adományokat kérni. Miután a múlkori tűzkár támogatására hihetetlenül sok adomány érkezett, és a bajba jutott család részben ennek köszönhetően újra beköltöztetett a házba – most három másik, egyházközségünkhöz tartozó család számára kérnénk segítséget. Mindhárom családnak a háza nagyon rossz állapotban van: ázás, penészedés miatt, ill. a tetők, nyílászárók is javításra szorulnak. Önerőből sajnos nem tudják finanszírozni ezt, ezért kérjük a Testvérek további nagylelkű segítségét. A plébánia bankszámlájára (közlemény: „lakásfelújításra”) és a templomban hátul kitett dobozba érkező adományokat a karitászcsoport közvetítésével építőanyagra és munkadíjra fogjuk költeni.