• Október hónapban a hétköznapi szentmisék előtt fél órával a rózsafüzért imádkozzuk közösen.
  • Hétfőn a megszokott időben lesz szentmise a kápolnában.
  • Kedden az őszi-szünet miatt a baba-mama klub elmarad.
  • Kedden délután a hittanos gyerekeknek “Mindenszentek-partyt” tartunk a közösségi házban 15h00-18h00 között. Szeretettel várunk minden iskolást, akinek van kedve Mindenszenteket vidámsággal ünnepelni. Jó volna, ha mindenki beöltözne egy számára kedves szentnek! A fiúk innivalót, a lányok sütit hozzanak.
  • Szerda, november 1-je, Mindenszentek napja parancsolt ünnep. A Ciszterci Nővéreknél reggel 8h00-kor, Verőcén a templomban délelőtt 9h30-kor, Kismaroson pedig este 18h00-kor lesz szentmise. A kápolnában aznap nem lesz szentmise!
  • November 1-jén, szerdán, délután 15h00-tól közös imádságot tartunk elhunytjainkért a temetőben, majd az újonnan elkészült síremlékek megáldására lesz lehetőség.
  • Csütörtökön november 2-án, halottak napján este 18h00-kor lesz szentmise a kápolnában. Előtte 17h00-tól lesz lehetőség szentségimádásra.
  • Pénteken 16h00-tól a nano és mikro-ifisekkel találkozunk a közösségi házban.