• Hétfőn és szerdán 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Hétfő este 18h30-tól bibliakört tartunk a plébánián.
  • Szerda este 18h30-tól a szentségekre készülő felnőttekkel, katekumenekkel találkozunk a plébánián.
  • Csütörtökön 17h30-tól lesz szentségimádás a kápolnában.
  • Pénteken 16h00-tól a nano- és mikro-ifiseknek (4 és 5. osztályosoknak) lesz alkalma a közösségi házban és a plébánián.
  • Szombat délelőtt 11h00-kor családi mise lesz a templomban.
  • Szombat este a megszokott időben 17h00-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Szombat délután 17h00-kor kezdődik Kóspallagon a 4. ima-katekézis alkalom Mindenkit nagy szeretettel várunk a négy egyházközséggel közös lelki készületre. Akinek az utazás gondot okoz, kérünk jelezze, vagy iratkozzon föl a sekrestyében, és gondoskodunk fuvarról!
  • Szeretettel várjuk a fiatalokat 13 éves kortól az Észak-Dunamenti Nagyboldogasszony Közösség tavaszi találkozójára május 4-én, szombaton az alsógödi plébániára. A nap során szentmisén veszünk részt, előadást hallhatunk az imádságról, melyet kiscsoportokban és műhelyekben dolgozunk fel, illetve kötetlen, játékos programokkal is készülünk. További információk és jelentkezés a közösség Facebook oldalán található.
  • Május 18-án Püskösdi Ifjúsági Szentségimádás lesz Vácon a Fehérek Templomában 18-tól 21 óráig az Észak-Dunamenti Nagyboldogasszony Közösség szervezésében. A dicsőítő szentségimádás alatt szentgyónásra is lesz lehetőség. Szeretettel várunk minden fiatalt!
  • Jó előre hirdetjük, hogy idén a napközis hittantábort július 29 és augusztus 2-a között tartjuk.