• Köszönjük az egyházközségi farsang szervezésében kapott háttér segítségeket!
 • A havi márianosztrai zarándoklat február 12-én, hétfőn a szokott rend szerint lesz.
 • Hétfőn a szokásos időben 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
 • Hétfő este 18h30-tól Biblia-kör lesz a plébánián.
 • Szerdán elkezdődik a nagyböjti időszak. Hamvazószerda szigorú böjti nap. A templomban lesz a szentmise 18h00-kor. Aki aznap nem tud misére jönni, vasárnap is lesz lehetősége a hamvazkodásra.
 • Szerda este a szentségekre készülő felnőtteknek, katekumeneknek lesz alkalma, kivételesen, csak 18h45-től a plébánián.
 • Csütörtökön 17h30-tól lesz szentségimádás a kápolnában.
 • Péntek délután 16h00-tól az elsőáldozásra készülő gyermekeknek lesz alkalma a közösségi házban.
 • A nagyböjtben péntek délután 16h30-kor keresztutat imádkozunk a kálvárián, különböző közösségeink vezetésével.
 • Szombat este a megszokott módon 17h00-kor lesz előesti szentmise a kápolnában.
 • Örömmel hirdetjük, hogy február 14 és március 24. között ismételten lesz kiállás a Váci Jávorszky Ödön Kórház szakrendelője előtt a megfogant magzatok védelméért, megszületésükért. Ima, jelenlét, böjt bizonyos napokon reggel 8:00-17:00 között. Mivel nem minden napot, hanem hetente körülbelül 2 napot érint a kampány, valamint biztosítani szeretnénk a folyamatos imádságot, ezért a verőcei koordinátornál, Kiss Klárinál (kiss.klarissza@gmail.com 30-119-3858) jelentkezzünk! (Egy vagy két órás idősávban érdemes gondolkodni.)
 • A nagyböjt minden napjára készült ferences lelki naptár hátulról elvihető. Szeretettel ajánljuk mindenkinek.
 • Továbbra is gyűjtünk pénzadományokat egy verőcei család számára, akiknek az előző hetekben leégett a házuk egy része, és jó időre az egész ház lakhatatlanná vált. Hálásan köszönjük a már beérkezett nagylelkű adományokat. Az adományokat vagy a templomban hátul elhelyezett dobozba lehet tenni, vagy a plébánia számlaszámára (11742094-20163154-00000000) lehet utalni „tűzkár támogatása” közleménnyel. Az adományokat karitász csoportunk juttatja el a károsult családhoz. Hálásan köszönjük!