• A mai nappal kezdődik az ökumenikus imahét. Különösen is imádkozzunk ezen a héten a keresztények egységéért!
  • Hétfőn este kivételesen 17h00-kor lesz a szentmise a kápolnában.
  • Hétfő este 18h00-tól a baptista templomban lesz közös imádság, melyen Áron atya szolgál, kedden este a református templomban lesz az ökumenikus imádság Pomázi Barnabás baptista lelkész ige-szolgálatával, Péntek este 18h00-kor pedig a katolikus templomban lesz az ima alkalom, melyen Böttger Antal református tiszteletes fog szolgálni.
  • Szerdán a megszokott időben, 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Csütörtökön 17h30-tól lesz szentségimádás a kápolnában.
  • Péntek délután a nano- és mikro-ifiseknekkel találkozunk a közösségi házban.
  • Pénteken a 18h00-kor a templomban kezdődő ökumenikus imádság után, mint a záró alkalom házigazdái, szeretetvendégségre várjuk református és baptista testvéreinket. Az agapéra köszönettel elfogadunk sós vagy édes süteményt.
  • Szombaton 9-órától Észak-Dunás régiós ifjúsági találkozó lesz Vácon a Karolina Katolikus Általános iskolában. Szeretettel várjuk a fiatalokat 13 éves kortól.
  • Szombat este a megszokott időben 17h00-kor lesz előesti szentmise a kápolnában.
  • Szombat este a mini-ifiseknek, 6-7. osztályosoknak lesz alkalma 18h30-tól a közösségi házban.