• Köszönjük az ökumenikus imahéten kinek-kinek részvételét a közös imádságban és különösképpen a pénteki alkalomhoz kapott sok háttér segítséget, süteményt!
  • Hétfőn és szerdán a szokásos időben 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Hétfőn este 18h30-tól Biblia-kört tartunk a plébánián.
  • Szerda este 18h30-tól a szentségekre készülő felnőtteknek, katekumeneknek lesz alkalma a plébánián.
  • Csütörtökön 17h30-tól lesz szentségimádás a kápolnában.
  • Péntek délután 16h00-tól az elsőáldozásra készülő gyermekeknek lesz alkalma a közösségi házban.
  • Elsőpénteken, Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepén Kismaroson lesz szentmise és gyertyaszentelés 17h45-kor. Aki szeretné, jelezze, és fel tudunk ajánlani fuvarozást 17h30-kor a kápolnától.
  • Szombat este a megszokott időben 17h00-kor lesz előesti szentmise a kápolnában. A szombat esti szentmise elején is lesz gyertyaszentelés.
  • Előre hirdetjük, hogy Február 9-én pénteken Egyházmegyei Teremtésvédelmi Konferencia lesz Vácon a Galamb utcában. Részletes program a hirdetőtáblán olvasható.
  • Előre hirdetjük, hogy február 10-e, szombat délutánra egyházközségi farsangot szervezünk, melyre szeretettel várjuk közösségünk apraját-nagyját. A közös mulatság 16h00-kor kezdődik majd a Géza Fejedelem Református Általános Iskola aulájában. A tombolára felajánlásokat szeretettel fogadunk, ezeket Schupi Ildi gyűjti: szelenyi@gmail.com (+36 70 416 7365). A tárgyakat lehetőleg becsomagolva hozzuk. Örömmel fogadunk a tombolán kívül kisebb plüssöket, gyerekeknek való apróbb tárgyakat, amelyek az éppen kevésbé nyertesek vigasztalásra szolgálhatnak.
  • Pénzadományt szeretnénk gyűjteni egy verőcei család számára, akiknek a héten leégett a házuk egy része, és jó időre az egész ház lakhatatlanná vált. Kérjük, aki teheti, segítse őket. Az adományokat vagy a templomban hátul elhelyezett dobozba lehet tenni, vagy a plébánia számlaszámára (11742094-20163154-00000000) lehet utalni „tűzkár támogatása” közleménnyel. Az adományokat karitász csoportunk juttatja el a károsult családhoz. Hálásan köszönjük!