• Hétfőn és szerdán 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában. A szentmisék után, május hónapban a Loretto-i litániát imádkozzuk.
  • Hétfőn 18h30-tól Biblia-kör van a közösségi házban.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádás lesz a kápolnában.
  • Pénteken 18h00-kor öröm-útját imádkozunk a kálváriánál.
  • Pénteken 18h30-tól a kis-ifiseknek lesz alkalma a közösségi házban.
  • Előre hirdetjük, hogy idén nyáron is tervezünk napközis hittantábort július 25-29-között, melyre az alsós gyerekeket és ötödikeseket résztvevőként 6. osztálytól fölfelé pedig segítőként várjuk a gyerekeket, fiatalokat. A jelentkezési lap hátulról elvihető és online is elérhető.
  • A plébánia épületének felújítására a 300-darabos kirakósból már 201 darab összejött. Egy kirakós darab 10 000 forintot ér, de ez több kisebb adományból is összetevődhet. Nagy hálával köszönjük az eddigi sok adományt és továbbra is szeretettel várjuk a felajánlásokat.
  • Továbbra is kapható Bárth Dániel, Verőce reformkori életéről szóló könyve, melynek a megvételével szintén az építkezést támogatjuk.