Kedves Esküvőre Készülő Párok!

Szeretettel jelzem, hogy hamarosan kezdődik az idei verőcei jegyesoktatás. A házasság szentsége eléggé komoly ajándék, mint ahogy életre szólóan komoly az az út, amelyre szól. Ezért eléggé fontos és kinek-kinek saját érdeke, hogy alaposan felkészüljön rá.
A katolikus egyházi esküvő feltétele a jegyesoktatás. Ezt lehet (sőt érdemes!) saját egyházközségben, lakhely szerinti plébánián végezni (erről igazolást kell hozni), de lehetőség van rá, hogy ki-ki a verőcei (Kismaros, Verőce, Szokolya, Kóspallag egységet lefedő) jegyes kurzusba kapcsolódjék be.
Az alkalma vasárnap esténkén 17h30-19h00 között vannak, a következő napokon:
március 3.
március 10.
március 24.
április 7.
április 14.
április 21.
április 28.
A hét alkalommal igyekszünk a házassághoz kapcsolódó fontosabb témákat átbeszélgetni.
Amennyiben valaki nem tud élőben részt venni, egy-egy alkalmat lehetséges online is követni, de nyilván, sokkal jobb élőben. Ha valakinek ilyen jellegű gondja van, jelezze.
Kinek-kinek az adminisztrációval, egyébbel fölmerülő kérdéseit az alkalmak előtt-után személyesen is meg tudjuk beszélni.
Szép készülődést!

Szeretettel várunk benneteket,