• Hálásan köszönjük a pénteki roráte utáni reggeli előkészítésében kapott segítségeket.
 • Hétfő este 18h30-kor Biblia-kör lesz a közösségi házban.
 • Kedd délelőtt az iskolai hittanórákon gyónási lehetőség lesz a hittanos gyerekek számára.
 • Kedden 9h00-tól Baba-mama klub lesz a közösségi házban.
 • Szerda reggel 6h30-kor roráte szentmise lesz a kápolnában.
 • Csütörtökön a szentségimádás kivételesen elmarad.
 • Csütörtökön és pénteken 17h00-tól gyóntatás, 18h00-tól pedig lelkigyakorlatos szentmise lesz a kápolnában. Az adventi elmélkedéseket Kovács Zsolt balassagyarmati káplán atya tartja. Kérjük, hogy igyekezzünk kihasználni ezt az alkalmat szentgyónásra.
 • Péntek reggel, az esti lelkigyakorlatos szentmise miatt nem lesz roráte!
 • Péntek délután 16h00-tól pásztorjátékpróba lesz a közösségi házban.
 • Szombaton, a falukarácsony miatt az esti szentmise kivételesen 16h00-kor kezdődik majd a kápolnában.
 • Vasárnap, advent harmadik, örvendetes vasárnapján a 9h30-as szentmise gitáros mise lesz.
 • Idén adventben is tartunk szárazélelmiszer-gyűjtést, hogy egyházközségi karitászunk közreműködésével sok családot megörvendeztethessünk karácsonyi adománnyal. Az adományokat december 15-ig (vasárnapig) kérjük leadni a sekrestyékben.
 • A polgári év vége felé közeledve szeretettel jelezzük, hogy aki még nem rendezte egyházi hozzájárulását (régi nevén egyházadóját), ne felejtse el megtenni. Az Egyház anyagi támogatásával is a közösséghez tartozásunkat fejezzük ki.