Egyházközségi hirdetések 2019. november 10.

• Pénteken az esperesi kerület papjait láttuk vendégül a közösségi házban. Hálásan köszönjük a sok süteményt, és minden háttér segítséget. A paptestvérek nagyon meg voltak elégedve.
  • Az elsőáldozók következő alkalmát, a kismarosi Márton-napi felvonulás miatt, nem most hétfőn, hanem november 18-án délután tartjuk majd.
  • Hétfőn és szerdán a szokásos időben, 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Hétfőn 18h30-tól Biblia-kört tartunk a közösségi házban.
  • Kedden 9h00-tól Baba-mama klub lesz a közösségi házban.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Csütörtökön 18h45-től a női-körnek lesz összejövetele.
  • Szombaton, Szent Erzsébet napjára készülve, szeretetdélutánt tartunk a verőcei sportcsarnokban. Ennek keretében 16h00-kor az ifjúsági hittanosokkal Szent Rita életéről mutatunk be színdarabot, majd szeretetvendégségre várjuk a jelenlévőket. Szendvicsről és innivalóról központilag gondoskodunk, süteményeket örömmel elfogadunk. A színdarabbal kapcsolatban fontos tudnivaló, hogy az előadás hossza és komolysága miatt inkább a 8 éves kor fölötti korosztálynak ajánljuk megtekintését. A kisebbek számára az iskola egyik termében gyerekvigyázást szervezünk.
  • Szombaton (nov. 16.) a szeretetdélután miatt az előesti szentmise kivételesen elmarad!
  • Szent Erzsébet napjához kötődően karitász csoportunk „Erzsébet-kenyér” osztást szervez. Ennek megvalósítására szeretettel kérik a testvérek adományait.