• Hálásan köszönjük a szombati Szeretet délutánja szervezésében, lebonyolításában kapott sok segítséget, a pakolást, a szendvicsek készítését, a süteményeket és nem utolsó sorban a fiatalok és a papnövendékek nagyszerű játékát, összefogását.
 • Hétfőn lesz a szokásos márianosztrai zarándoklat, ezért az esti szentmise kivételesen elmarad.
 • Hétfő délután 16h00-tól az idén elsőáldozásra készülő gyerekeknek lesz plébániai alkalma a közösségi házban. Aki szeretné, 15h40-kor Szilvi néni elhozza gyermekét az iskolából. Az együttlét 17h30-ig tart.
 • Kedden 9h00-tól Baba-mama klub lesz a közösségi házban.
 • Szerdán a szokásos időben, 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
 • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádást tartunk a kápolnában.
 • Péntek este 18h30-tól a katekumeneknek lesz alkalma a közösségi házban.
 • Szombaton, Krisztus Király ünnepének előestéjén a szentmise kivételesen 18h00-kor kezdődik a kápolnában. A gitáros szentmisét követően 19h00-tól egyórás, dicsőítős szentségimádással kapcsolódunk be a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra készülő, egész világra kiterjedő szentségimádásba.
 • Előre hirdetjük, hogy november 24-én (vasárnap) a fél 10-es mise után szeretettel várjuk mindazokat a gyerekeket (1-5. osztályos korosztályt), akik szívesen szerepelnének a karácsony délutáni  betlehemes játékban!A szereposztás is ezen a napon lesz! A próbák péntekenként 16:00-17:30-ig, vasárnaponként a fél 10-es mise után kb. 12:00-ig lesznek!
 • Ugyancsak november 24-én (vasárnap) a fél 10-es mise után várjuk mindazok jelentkezését (kicsit szabadabban, korosztálytól függetlenül, gyerekeket, felnőtteket egyaránt), akik szívesen részt vennének Vándorbetlehemezésben. A tavalyi évhez hasonlóan időseket, egyedülállókat szeretnénk meglátogatni, megörvendeztetni! A falut előreláthatólag december 21-22-23-án járnánk. Örülünk minden címnek, elérhetőségnek, ha valaki ismer idős, egyedülálló embert, aki szívesen fogadna betlehemezőket! Címeket várjuk:  Fodor Ildi: fodorildi0812@gmail.com címen.
 • Előre hirdetjük, hogy november 30-án délután közös adventi koszorú-kötésre lesz lehetőség. Az esti szentmise előtt megáldjuk az elkészült koszorúkat. Szent András napján szentmisében ünnepeljük templomunk búcsúját, mely egyben Temesvári Benedek atya aranymiséje is lesz. A liturgia után szeretetvendégséget tartunk a közösségi házban.
 • November 25-én hétfőn, 17h30-tól Hegedűs Mihály, közéleti személyiség tart előadást, beszélgetést közösségépítéssel kapcsolatos kérdésekről, lehetőségekről a közösségi házban. Mindenkit szeretettel várunk! Ezen a napon az. esti szentmise kivételesen 16h45-kor kezdődik a kápolnában. A Biblia-kör is kivételesen elmarad.