• Hétfőn és szerdán 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
 • Hétfőn este Biblia-kör lesz a közösségi házban.
 • Hétfőn 9h30-tól Baba-mama klub lesz a közösségi házban, amely alatt szentgyónásra lesz lehetőség.
 • Szerdán az esti szentmise után gyóntatás lesz a kápolnában.
 • Csütörtökön 17h30-tól van a szentségimádás a kápolnában.
 • Pénteken 16h30-kor imádkozzuk a keresztutat a kálváriánál, utána pedig 17h15-kor autós szállítást biztosítunk a templomtól Kismarosra, ahol az elsőpénteki szentmise lesz.
 • Péntek este 18h30-tól a kis-ifiseknek tartunk alkalmat a közösségi házban.
 • Szombaton és vasárnap a megszokott időben lesznek a szentmisék.
 • Jövő vasárnap a szentföld javára lesz gyűjtés.
 • Előre hirdetjük, hogy április 10-e, vasárnap délután 15-17h00 között nagyböjti lelki-napot szervezünk a templomban. A programba imádságos ráhangolódást, két rövid elmélkedést és szentségimádást tervezünk. A szentségimádás alatt szentgyónásra is lesz lehetőség. A délután folyamán szeretnénk gyermek-vigyázást szervezni a közösségi házban.
 • A húsvét előtti gyóntatási időpontokat, illetve a Szent Három nap liturgiájának időpontjait is kifüggesztjük a hirdetések mellé.
 • Elkezdődtek a plébánia épületének felújítási munkálatai. Ahhoz, hogy a pályázatnak megfelelő terveket megvalósítsuk még 3 millió forintot kellene összegyűjtenünk. Készítettünk egy kirakható képet a plébánia épületéről. A 300 darabos kirakós minden egyes darabja 10 000 forintot ér, így a kép kirakásával meg is volna a szükséges összeg. A kirakós darabok természetesen nem csak egy, hanem több adományból is összeadódhatnak, tehát a legkisebb adomány is számít. Minden adományozó a Szűz Mária oltárunk oltárképéről kap egy kis képet. Az adományozók nevét pedig felírjuk és a kirakott kép hátoldalán szeretnénk majd feltüntetni. Eddig már 9 darab kirakós formálja a képet.
 • Továbbra is kapható Bárth Dániel, Verőce reformkori életéről szóló könyve, melynek a megvételével szintén az építkezést támogatjuk.