• Hétfőn és szerdán a szokásos időben, 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Kedden 9h00-tól Baba-mama klub lesz a közösségi házban.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Csütörtökön 18h30-tól a Férfikörnek lesz összejövetele a közösségi házban.
  • Péntek délután 16h00-tól a mini-ifiseknek, 4-5. osztályos gyerekeknek lesz alkalma a közösségi házban.
  • Szombaton, november 9-én délután a kismarosi egyházközség Major Sándor atyáról és az ifjúsági találkozók kismarosi kezdeteiről emlékezik meg egy különleges alkalmon. A “Veteránmaros”  14 órakor kezdődik vendégvárással, beszélgetéssel, majd 15 órától Beer Miklós püspök atya tart elmélkedést a templomban. Fél 4-től Sillye Jenő és barátai adnak koncertet. A 17h00-kor kezdődő szentmisén a szentbeszédet Balás Béla püspök atya tartja. A találkozót szeretetvendégség zárja. Süteményekkel, házi finomságokkal is megkínálhatjuk egymást. Mindenkit várnak november 9-én, a Veteránmaroson.
  • Előre hirdetjük, hogy november 16-án szombaton, szeretetdélután keretében, 16h00-kor az ifjúsági hittanosokkal Szent Rita életéről mutatunk be nagyszabású színdarabot a verőcei sportcsarnokban. Minden érdeklődőt szeretettel várunk.