• Köszönjük a temetői fűnyírást, fűkaszálást, a fák kivágását és a segítséget, összefogást a szemétválogatásban!
  • Október hónapban a szentmisék előtt fél órával közösen imádkozzuk a rózsafűzért.
  • Hétfőn és szerdán a szokásos időben, 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Hétfő este 18h30-tól Biblia-kör lesz a plébánián.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • November 1-je péntek, Mindenszentek ünnepe, parancsolt ünnep. Este 18h00-kor lesz ünnepi szentmise a templomban!
  • Péntek délután 15h00-kor közös imádságot tartunk a temetőben halottainkért, majd lehetőség van az új síremlékek megáldására.
  • Szombaton, november 2-a halottak napján, a szokásos időben 17h00-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • November 1-2-án, péntek-szombaton az Észak-Dunamenti Régió fiataljainak van találkozója Kismaroson. A találkozó helyszíne a kismarosi művelődési ház lesz. Az együttlét 16h00-kor kezdődik regisztrációval és másnap 16h00-ig tart. Az ifi-hittanosokat, kis-ifiseket és minden érdeklődő fiatalt szeretettel várunk 12 éves kortól.