• Május hónapban a hétköznapi szentmisék után a Lorettoi litániát imádkozzuk.
  • Hétfőn és szerdán a megszokott időben, 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Csütörtök délután, amennyiben az időjárás engedi, közös biciklizést, fagyizást szervezünk az elsőáldozásra készülőknek, és azoknak a nagyobbaknak, akik szívesen vállalnak kezességet. A részletekkel még e-mailben jelentkezünk.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Szombat este 17h00-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Szombat este 19h00-20h00 között pünkösdi, Szentlélekváró dicsőítést, imádságot tervezünk a templom előtt.
  • Pünkösd vasárnap reggel 8h00-kor igeliturgia lesz a kápolnában.
  • Örömmel jelezzük, hogy a plébánia épületének az alapmegerősítése befejeződött és a szükséges falvarrások is elkészültek. Ugyanakkor a munkák folytatásához az anyagi kereteink, a pályázaton nyert összeggel együtt is igen szűkösnek mutatkoznak. A felújítás következő lépéséhez, amely a tető és a födém cseréje, szükségünk lesz a testvérek adományaihoz is. Ki-ki lehetősége szerint hozzájárulhat a tető építéséhez úgy, hogy jelképesen örökbe fogad egy vagy több “tetőcserepet”. Egy “cserepet” 1000,- forintért árulunk. A cserép-hozzájárulásokat a sekrestyében lehet odaadni, illetve akár átutalással is lehet fizetni. Előre is nagyon köszönjük a testvérek segítéségét. Továbbra is kérjük együtt szent József közbenjárását, hogy Isten dicsőségére az építkezés jó végre jusson.
  • Pünkösdhétfőn este 17h30-kor lesz szentmise a templomban.
  • A szokolyai plébánia tábori szálláshelyét szeretnénk még komfortosabbá, harmonikusabbá, a mai igényeknek jobban megfelelővé varázsolni, ezért új emeletes ágyak vásárlását tervezzük. Az új bútorok összerakását, festését, és a szálláshelyek tavaszi nagytakarítását, átrendezését május 24-e, pünkösdhétfőre tervezzük, 9 és 17 óra között a kispapok segítségével. A testvéregyházközségekből is szeretettel várunk fiatalokat és idősebbeket is, akik szívesen bekapcsolódnak ebbe a közös munkába, akár egy időre, akár egész napra. Hogy az élelmezésről gondoskodni tudjunk, kérjük, hogy aki tervezi, hogy jön, iratkozzék fel a sekrestyében vagy küldjön egy e-mailt a plebaniaveroce@gmail.com e-mail címre.